נעליים אורטופדיות מעוצבות

אם אתן סובלות מתחושת אי נוחות, קשיים או כאבים ביומיום, ייתכן מאוד שהבעיות שלכן נובעות מהנעליים שאתן בוחרים לנעול. במידה ואתן מעוניינות לספק לכף הרגל את התמיכה הדרושה לה תוך התאמה אופטימלית ואתן מחפשות נעליים אורטופדיות מעוצבות, הגעתן למקום הנכון. רשת הלב הכחול מתמחה במתן פתרונות אורטופדיים ובריאותיים מתקדמים ומציעה לכן מבחר דגמים אופנתיים במגוון רחב של צבעים ומרקמים המתאימים לכל אירוע.

התמונה הראשונה שעולה לרובנו בראש כאשר אנו מדברים על נעל אורטופדית הינה דגם מיושן, גס, חסר חן וסטייל, פונקציונלי ותו לא, בדרך כלל בצבעי לבן, שחור או בז’, בעיקר כיוון שכך הורגלנו לחשוב, שנעליים אורטופדיות מסוג זה מיועדות רק למי שנמצא בערוב ימיו שסובל מבעיות קשות במיוחד, מתקשה ללכת או פשוט מעוניין אך ורק בבריאות.

למעשה, נעלים אורטופדיות אינן מיועדות רק לגיל השלישי אלא לכל מי שחפץ במוצר בריאותי, נוח ותומך. ניכרת העובדה בימינו כי חברות נעלי נוחות רבות שמים דגש רב על הצד האופני של הנעליים, על מנת לספק פיתרון בריאותי ונוח ובד בבד גם אופנתי ועכשיווי.

רשת הלב הכחול, עומלת ימים כלילות על מנת להגיע לתערוכות נעליים מסביב לעולם וללקט את מיטב הנעליים ממותגים איכותיים המתמחים בנעלי נוחות אופנתיים. נעליים  שתשמורנה על בריאותכן בעלי קשת רחבה של עיצובים וצבעים המיוצרים ע”י צוותים נרחבים של מהנדסי בריאות ומעצבי אופנה מוצלחים.

התאמה לכף הרגל, הגנה לגב התחתון, מדרך אנטומי, בולם זעזועים, סולית אנטי-גליץ’ הינם רק חלק ממגוון האלמנטים אותם סוכני הרשת מחפשים בנעלי הבריאות שלנו. שימת דגש על חומרים טבעיים ואיכותיים בשילוב של עבודה בסטנדרטים גבוהים הינה אור לרגלי הלב הכחול.

הינכן מוזמנות להתוודע לעולם חדש של נעליים אורטופדיות מעוצבות, לכל מועד וכל מטרה, בסטנדרטים שעוד לא הכרתן. הלב הכחול מזמינים אתכן להכיר מקרוב את הקולקציה החדשה, מרהיבה וממכרת אשר תעניק לחייכן רובד שעוד לא הכרתן.

אולי תאהבי גם >>

נעליים מתאימות למדרסים

איך לבחור נעליים מתאימות למדרסים הם מפחיתים כאבים באופן משמעותי, בולמים זעזועים בעת ההליכה ומרבית מהאנשים זקוקים להם – מדרסים הם אביזר אורטופדי שמוכנס לתוך

קרא עוד »

נעליים מומלצות לעמידה ממושכת

נעליים מומלצות לעמידה ממושכת – מה חשוב לדעת? על אף שסגנון החיים העכשווי מעודד ישיבה ממושכת, לעיתים אפילו יתר על המידה, מרביתנו עדיין זקוקים לפחות

קרא עוד »

נעליים לרגליים סוכרתיות

מחלת הסוכרת מביאה עימה לא מעט אתגרים עבור אנשים המתמודדים עם המחלה. אחד האתגרים המשמעותיים עבור חולי סוכרת הוא לשמור באדיקות על כפות הרגליים, על

קרא עוד »